Jak nakupovat

Jak nakupovat

Sledujte nás

facebookinstagram

Doprava

Balíčky si od nás můžete nechat zaslat několika způsoby:

 

Zásilkovna

Můžete si vybrat zaslání a uložení balíčků na jedno z výdejních míst Zásilkovny nebo odeslání kurýrem přímo na Vaši adresu – služba funguje na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností. 

V obou případech Vám vždy do e-mailu dorazí sledovací číslo zásilky a předběžné informace o doručení. Následně budete pomocí SMS i e-mailu informování buď o uložení zásilky na výdejním místě nebo o jejím doručování na Vaši adresu.

 

DPD Private a DPD Pickup

Balíčky zasíláme také ve spolupráci se společností DPD a to až na Vaši adresu nebo do výdejních míst společnosti DPD. Zásilky jsou doručovány do druhého pracovního dne od podání. Díky unikátnímu kódu, který vám bude zaslán v e-mailu můžete sledovat průběh doručování své zásilky. Díky DPD Private budete znát hodinový interval doručení balíčku, který je upřesněn v den doručení SMSkou nebo e-mailem. Možné jsou až 3 pokusy o doručení balíčku.  

 

Osobní odběr - showroom prodejna Bílovec

Využít můžete také osobního odběru na naší showroom prodejně v Bílovci. Jsme zde od pondělí do pátku v čase 9:00 - 14:00, ve středu 9:00 - 17:00. Naši prodejnu najdete na adrese Opavská 1159, 74301 Bílovec.

 

Balíčky posíláme do celého světa, pokud nenajdete Vámi požadovanou zemi v nabídce, ozvěte se nám e-mailem nebo telefonicky a spolu vše doladíme.

 

Při objednávce nad 1.200,- od nás máte DOPRAVU ZDARMA!

 

 

 

BALENÍ A FAKTURA

Máme rádi přírodu, a proto se v rámci menšího zatěžování životního prostředí snažíme recyklovat již použité obalové materiály. Nelekejte se tedy, pokud Vám objednávka dorazí v použité krabici. 

Faktura není součástí balíčku, netiskneme ji a nevkládáme k objednávce. Dorazí Vám tedy pouze elektronicky na Váš e-mail.

 

 

 

Platba

Zvolili jste platbu převodem z bankovního účtu? Zboží Vám tedy bude odesláno po připsání částky na náš účet 2701781806/2010 případně na eurový účet určený pro zahraniční platby např. ze Slovenska atd. IBAN: CZ69 2010 0000 0021 0200 8635, 2102008635/2010. Objednávku k Vám odešleme zhruba za 3 dny od odeslání Vaší platby.

 

Využít můžete také platební bránu ShoptetPay pro platbu kartou. Tento způsob platby je nejrychlejší a platba je ihned přijata na náš účet.

 

Jeden z oblíbených způsobů platby je také rychlá platba přes banku, jde o bezpečný online bankovní příkaz, kdy je u nás platba téměř ihned a můžeme tak vyřizovat vaši objednávku opravdu rychle. 

 

Služba Dobírka je u nás zpoplatněna a hlídáme si, pokud u nás někdo objednává, ale balíčky již nevyzvedává. V takovém případě je zákazník upozorněn a preferujeme u něj platbu za zboží předem.