O nás

O nás

Sledujte nás

facebookinstagram
Prodejna-13

Vím, že svět není jen černobílý, ale po narození svého prvního syna jsem zjistila, jak jsou právě tyto dvě barvy v životě každého děťátka důležité. Jmenuji se Tereza, stojím za myšlenkou a zrodem značky Černá na bílé, a především jsem máma, která chtěla vždy pro své děti jen to nejlepší. Protože jsem marně pátrala po kontrastních kartičkách (v roce 2018 byl tento pojem v ČR ještě v plenkách), které by se mi líbily a splňovaly mou představu kvality, rozhodla jsem se pár takových vytvořit sama. Zaujaly nejen zrak mého prvního syna Kryštofa, ale i mého manžela Marka, který přišel s nápadem, abych kartičky představila i jiným maminkám. Myšlenka se začala rozvíjet, a kromě mého druhého syna Dominika se v roce 2019 zrodil i e-shop Černá na bílé, jak ho znáte dnes. Protože přicházely neustále nové nápady, inspirace a přání od Vás, rodičů, tak se za pomoci dalších skvělých lidí povedlo vytvořit ještě mnohem víc.

Po malých krůčcích jsme od prvních sad kontrastních kartiček postoupili k mnohem širší paletě černobílých produktů, které dnes a denně pomáhají rodičům a dětem po celé České republice, na Slovensku, ale i v dalších zemích (naše nejvzdálenější objednávka putovala až do USA). Kontrastní kartičky, v mnoha různých sadách, jsou od počátku až do dneška Vaší stálicí v objednávaném zboží a neustále okupují první místa v nejčastěji pořizovaných dárcích pro děti. Našima rukama prochází při vázání nejen každá sada kontrastních kartiček, ale také všechny Mini knížky, Říkanky na cesty nebo milníkové karty.

Cerna na bile - Opening Dec 2023_SA704071_CT

Velkou výzvou, ale také velkou neznámou, a především tím největším pokusem pro nás byly látkové, ručně šité produkty z naší dílny. Jak jistě víte, tak kromě látkových produktů jiných značek a dodavatelů pro Vás šijeme i ty své, jedinečné produkty značky Černá na bílé, ze kterých se v roce 2023 staly oficiální HRAČKY PRO MIMINKA OD NAROZENÍ. Povedl se nám další velký krok, a to certifikace námi šitých hraček a veškerých materiálů, které k tomu používáme. Rychlostí blesku nám neustále mizí kontrastní knížky, leporela, chrastítka, interaktivní deky, mušelínové plenky, ale také podpůrné válce. Všechny tyto jedničky v prodeji mají pod svým dohledem, ale také pod svými nůžkami a šicím strojem nejšikovnější švadlenky Darča, Marcela, Alena, Mirka a Eliška.

Protože nás časem napadlo, že by nebylo špatné se také originálně a někdy i vtipně obléknout (samozřejmě černobíle), tak jsme se pustili do dalšího pokusu – potisku textilu. Tady ovšem bylo třeba zapojit i trošku toho technického umu, takže jsme do naší, do té doby „holčičí party“, přibrali mého taťku Hynka. Ten pro Vás dnes a denně připravuje a tiskne trička, bodyčka a další limitované textilní produkty za pomoci Báry, která tvoří návrhy a zároveň se stará o Vaše objednávky, ale i obsluhu na prodejně v Bílovci (je prostě na roztrhání).

Cerna na bile - Opening Dec 2023_SA704386_CT

A když už je vše připraveno a Vy si vyberete dáreček pro Vaše miminko, vnoučátko nebo pro celou rodinu, tak je třeba vše pečlivě a s láskou zabalit. Může se to zdát jako to nejjednodušší, ale opak je pravdou. Naše šikovné holky ze skladu – Simča, Lenka a Míša – musí poctivě a rychle vyřídit každou objednávku, reagovat na jakoukoli Vaši změnu nebo prosbu, zboží nejen balit, ale také vybalovat a třídit na sklad a v neposlední řadě také jednat s řidiči přepravních služeb. Práce to není jednoduchá a my jsme rádi a vážíme si toho, že nám sem tam nějakou tu chybku odpustíte, a že spolu vždy vše vyřešíme ke spokojenosti obou stran.

Pár přátel stačí mít… U nás je to pár SKVĚLÝCH přátel, kteří tvoří RODINU, rodinu Černá na bílé. Bez těchto super lidí a bez jejich vytrvalosti, ochoty, snahy, píle a celkové pomoci a lásky k práci, kterou dělají, by dnes značka Černá na bílé nebyla takovou, jaká je. Dnes a denně děkuji za možnost mít takový tým, kterému můžu věřit, můžu se na něj spolehnout a vím, že díky všem těmto lidem, díky mému úžasně trpělivému a hodnému muži, našim dětem a celé rodině, nás čeká ještě hodně originálních a nápaditých zítřků v černobílém provedení.