O nás

O nás

Sledujte nás

facebookinstagram

Vím, že svět není jen černobílý, ale po narození svého prvního syna jsem zjistila, jak jsou právě tyto dvě barvy v životě každého děťátka důležité. Jmenuji se Tereza, stojím za myšlenkou a zrodem značky Černá na bílé, a především jsem máma, která chtěla vždy pro své děti jen to nejlepší. Protože jsem marně pátrala po kontrastních kartičkách (v roce 2018 byl tento pojem v ČR ještě v plenkách), které by se mi líbily a splňovaly mou představu kvality, rozhodla jsem se pár takových vytvořit sama. Zaujaly nejen zrak mého prvního syna Kryštofa, ale i mého manžela Marka, který přišel s nápadem, abych kartičky představila i jiným maminkám. Myšlenka se začala rozvíjet, a kromě mého druhého syna Dominika se v roce 2019 zrodil e-shop Černá na bílé, jak ho znáte dnes. Protože přicházely neustále nové nápady, inspirace a přání od Vás, rodičů, tak se za pomoci dalších skvělých lidí povedlo vytvořit ještě mnohem víc.

Po malých krůčcích jsme od prvních sad kontrastních kartiček postoupili k mnohem širší paletě černobílých produktů, které dnes a denně pomáhají rodičům a dětem po celé České republice, na Slovensku, ale i v dalších zemích (naše nejvzdálenější objednávka putovala až do USA).Kontrastní kartičky, v mnoha různých sadách, jsou od počátku až do dneška Vaší stálicí v objednávaném zboží a neustále okupují první místa v nejčastěji pořizovaných dárcích pro děti. S láskou je pro Vás připravuje naše Marťa, které prochází rukama nejen každá sada kontrastních kartiček, ale také všechny Mini knížky, Říkanky na cesty nebo milníkové karty.

Velkou výzvou, ale také velkou neznámou, a především tím největším pokusem pro nás byly látkové ručně šité produkty z naší dílny. Jak jistě víte, tak kromě látkových produktů jiných značek a dodavatelů pro Vás šijeme i ty své, jedinečné produkty značky Černá na bílé. Rychlostí blesku nám neustále mizí Látkové kontrastní knížky, Kontrastní leporela, ale také Podpůrné válce. Všechny tyto jedničky v prodeji má pod svým dohledem, ale také pod svými nůžkami a šicím strojem nejšikovnější švadlenka Darča. Ta kromě výše zmíněného šije také Kapsíky, Mušelínky, Interaktivní kontrastní deky, XXL knížky a deky květ.

Protože nás časem napadlo, že by nebylo špatné se také originálně a někdy i vtipně obléknout (samozřejmě černobíle), tak jsme se pustili do dalšího pokusu – potisku textilu. Tady ovšem bylo třeba zapojit i trošku toho technického umu, takže jsme do naší, do té doby „holčičí party“, přibrali mého taťku Hynka. Ten pro Vás dnes a denně připravuje a tiskne trička, bodyčka a další limitované textilní produkty za pomoci Báry, která vytváří návrhy a zároveň se stará o Vaše objednávky.

A když už je vše připraveno a Vy si vyberete dáreček pro Vaše miminko, vnoučátko nebo pro celou rodinu, tak je třeba vše pečlivě a s láskou zabalit. Může se to zdát jako to nejjednodušší, ale opak je pravdou. Naše šikovné holky ze skladu – Simča, Míša a Barča – musí poctivě a rychle vyřídit každou objednávku, reagovat na jakoukoli Vaši změnu nebo prosbu, zboží nejen balit, ale také vybalovat a třídit na sklad a v neposlední řadě také jednat s řidiči přepravních služeb. Práce to není jednoduchá a my jsme rádi a vážíme si toho, že nám sem tam nějakou tu chybku odpustíte, a že spolu vždy vše vyřešíme ke spokojenosti obou stran.

Pár přátel stačí mít… U nás je to pár SKVĚLÝCH přátel, kteří tvoří RODINU, rodinu Černá na bílé. Bez těchto super lidí a bez jejich vytrvalosti, ochoty, snahy, píle a celkové pomoci a lásky k práci, kterou dělají, by dnes značka Černá na bílé nebyla takovou, jaká je. Dnes a denně děkuji za možnost mít takový tým, kterému můžu věřit, můžu se na něj spolehnout a vím, že díky všem těmto lidem, mému skvělému manželovi, našim dětem a celé rodině, nás čeká ještě hodně originálních a nápaditých zítřků v černobílém provedení.