O nás

O nás

Sledujte nás

facebookinstagram

Vím, že svět není jen černobílý, ale po narození svého prvního syna jsem zjistila, jak jsou právě tyto dvě barvy v životě každého děťátka důležité. Jmenuji se Tereza a v roce 2018 se mi změnil celý pohled na svět – narodil se mi syn Kryštof, pro kterého jsem jako každá máma chtěla jen to nejlepší. Pojem „kontrastní kartičky“ byl v té době v ČR ještě v plenkách, ale jisté povědomí o důležitosti černé a bílé barvy pro miminko už existovalo. Marně jsem pátrala po kartičkách, které by se mi líbily a splňovaly mou představu kvality. Nakonec jsem pár takových kartiček vytvořila sama a zaujaly nejen zrak našeho syna, ale i mého manžela Marka, který přišel s nápadem, abych kartičky představila i jiným maminkám.

Myšlenka se začal rozvíjet, a kromě mého druhého syna Dominika se v roce 2019 zrodil e-shop Černá na bíle, jak ho znáte dnes. Protože přicházely neustále nové nápady, inspirace a přání do Vás, rodičů, tak se za pomoci dalších skvělých lidí povedlo vytvořit i mnohé látkové kontrastní produkty, které dětem dělají radost. Sortiment naší výroby jsem se rozhodla doplnit kontrastními produkty a hračkami z celého světa, nabídka je tak pestrá a na své si přijde snad každý.

Značku Černá na bíle si od roku 2020 můžete také obléknout. Aby měli zákazníci snadnější výběr elegantních, kvalitních, ale také vtipných dárků pro miminko nebo nastávající rodiče, dali jsme v naší „dílně“ hlavy dohromady a vznikla nabídka originálních bodyček a triček.

Vždy si říkám, že ty nejlepší chvíle jsou, když lze spojit příjemné s užitečným. A proto je pro mě obrovskou ctí, ale také výzvou, že může naše značka pomáhat druhým. Charitativní projekty jsou pro mě vyšším smyslem toho všeho, co tvoříme a beru jako velký dar, že mohu podnikáním pomáhat tam, kde je to třeba.

Každá recenze, fotka a každý úsměv Vašich dětí dává novou energii a impuls k tomu, že vše, co v Černá na bílé vzniká, je správné a je to hnací motor k novým nápadům a příležitostem. A co Černá na bílé a budoucnost? Každý nový den je třeba začít s vděčností a já jsem nyní vděčná, kam až jsme se dostali. Ale tuším, že díky všem skvělým lidem, kteří se na chodu firmy podílejí, nás čeká ještě hodně originálních a nápaditých zítřků v černobílém provedení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení