Montessori activity board Lišák Leon

Kód: 6159
Neohodnoceno
Značka: FoxyFamily
ZDARMAZDARMA
LIS SZARY
3 550 Kč
Skladem (1 ks)

Chcete své malé průzkumníky zabavit a zároveň je rozvíjet? Pak je tedy activity board Liška, která přináší celou řadu činností, díky kterým dítě zdokonaluje svou jemnou motoriku, učí trpělivosti a soustředění, pomáhá pochopit princip akce-reakce a souvislosti mezi jednotlivými prvky. Prvků je na této tabuli opravdu mnoho a zaručena je tak zábava pro děti, ale i rodiče, kteří se chtějí do hraní aktivně zapojit. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poutavé tvary a barvy, prvky připevněné na tabuli vybízející ke hře, zajímavá světla, tlačítka, zvuky – tato activity board má vše, co vaše děti milují! Je to skvělá volba pro aktivní děti, jejichž oblíbenou činností je objevování světa. Díky senzorické tabuli se vaše děti budou moci bezpečně seznámit s prvky, ke kterým nemají - z různých důvodů - denně přístup a které jistě využijí po celý život. Učení hrou také podpoří rozvoj jemné motoriky, která je zodpovědná za obratnost rukou. Rozkošná zvířátka jsou opravdovými kamarády dítěte, díky nimž získá mnoho klíčových kompetencí z hlediska rozvoje!

Díky této tabuli si vaše děti mohou užívat aktivitu a kontrolovat, co se stane, když stisknete tlačítko, zaslechnete zvuk pohybujícího se zvonku nebo se naučí otevírat západky, panty nebo uvádět převody do pohybu. Dítko také můžete poprosit, aby například spočítalo počet ozubených kol nebo pojmenovalo tvary na desce. Doporučujeme vám také vymýšlet příběhy o zvířeti, které pomohou rozvíjet představivost a kreativitu!

Vyrobena je z materiálů, které jsou pro děti zcela bezpečné. Deska je pečlivě broušená, doplňky pevně uchyceny, barvy jsou určeny pro kontakt s dětmi. Laboratorní testy provedené nezávislou výzkumnou laboratoří potvrdily shodu desky s evropskými normami bezpečnosti hraček. 

Tabule se skládá z 21 prvků jako jsou ozubená kolečka, semafor, tyč se šroubky, klepadlo, klika, hodiny, cyklistická trubka, západka, zip, háčky, odpadní potrubí a mnoho dalšího.

Deska nemá stojan, je třeba ji připevnit nebo opřít ke zdi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Activity Board
Rozměry: 82x62 cm
Váha: 5 kg
Certifikace: splňuje evropskou certifikaci CE a normy pro bezpečné hračky
Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: