Vzdělávací podložka s hrazdou a hračkami Decor od Tiny Love

Kód: 6072
Neohodnoceno
Značka: Tiny Love
1 899 Kč
Skladem (1 ks)

Novorozenci dokážou rozlišit pouze extrémní kontrasty, proto na ně černobílá grafika působí tak pozitivně a podporuje vývoj zraku a mozku. Ideálním dárkem pro miminko bude právě tato podložka s hrazdou a hračkami. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měkká knížka s jasnou grafikou povzbuzuje miminko, aby zvedlo hlavičku, což pomáhá prodloužit čas na bříšku a rozvíjet pohyby celého těla. Přidanou hodnotou je společná zábava, kterou si mohou užít rodiče s dětmi
Nastavitelná hrazda a závěsné kroužky pro senzorické úpravy; posuvný konektor hrazdy znamená, že od této chvíle můžete jejich polohu přizpůsobit vývojovým potřebám vašeho dítěte. Vaše miminko bude moci ležet na bříšku, mít hračky stále na dosah ruky a dokonce si s vámi hrát na podložce!
Filcový mobil pro senzorickou stimulaci chodidel - novorozenci převezmou kontrolu nad svými nohami dříve, než si osvojí schopnost dosáhnout a uchopit rukama. Pocit pohyblivosti při kopání nohou stimuluje chodidla a buduje prostorové vnímání dítěte.
Přívěsky pro rozvoj přesných pohybů - novorozenec do cca 3 měsíců věku nemá vyvinuté uchopovací schopnosti, ale můžete přívěsek přiložit k miminku a stimulovat tak jeho smysly a podporovat rozvoj přesných pohybů.
Díky hudební hračce bude vaše miminko rozvíjet kognitivní schopnosti.
Podložka poskytuje smyslovou stimulaci prostřednictvím hracího přívěsku.
Výrobek je vytvořen s ohledem na sedm hlavních prvků vývoje dítěte, aby se miminko vyvíjelo co nejlépe.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podložky a hrací deky pro miminka
Věková kategorie: 0m+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: