PEJSCI - kontrastní silikonová sada

Kód: 5636
Neohodnoceno
1 850 Kč
Skladem (2 ks)

Kontrastní silikonová sada vytvořená speciálně pro náš obchod. Nejen krásný a designový doplněk, ale především pomocníci na doma i na cesty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěs na kočárek - je vyroben ze silikonových korálků navlečených na pevnou šňůrku. Délka závěsu je UNI a vyhovuje tak na každý kočárek, na který se závěs postranními klipy přichytí. Vyhovuje všem platným normám v ČR a EU. Testováno v ČR. 

Silikonové závěsné kousátko - je na rozdíl od kousátka kulatého podélně ukončeno sponou, která slouží k připnutí k oděvu nebo kočárku a děťátko si tak může pohodlně a plně užívat této hračky. Jednou z nejdůležitější vlastností silikonových kousátek je masírování dásní při prořezávání zoubků. 

Klip na dudlík - je estetický a hlavně spolehlivý pomocník proti ztrátě dudlíku. Při jeho výrobě klademe především důraz na bezpečnost, která je bezesporu jedna z nejdůležitějších vlastností. Vyhotovený klip na dudlík i komponenty, ze kterých je produkt vytvořen, vyhovuje veškerým standardům a normám.  

Kousátko do kulata - jednou z nejdůležitější vlastností silikonových kousátek je masírování dásní při prořezávání zoubků. Děti už si tak nežužlají ručičky a maminky nemusí řešit tento častý zlozvyk. Dále jsou díky rozmanitosti tvarů a barviček ideální pro podporu motoriky.

Twistík - kousátko je stvořeno pro nejmenší tak, aby plně rozvíjelo hravost, jemnou motoriku a zároveň ulevilo dětským dásním při bolestivém prořezávání prvních zoubků. Otočný střed zaujme dítko a maminka ví, že nabídla svému miláčkovi tu nejlepší hračku ve všech směrech. Pomozte malým zoubkům ven a ulevte děťátku od bolesti. Hladká část silikonového kousátka zklidňuje citlivé dásně, hrbolaté korálky citlivě masírují bolestivá místa.  

 

ÚDRŽBA:

Péče o produkty je velice rychlá a jednoduchá. Stačí je umýt teplou vodou a usušit suchým hadříkem. Můžete je krátce vyvařit. Nedávat do horkovzdušného sterilizátoru! 
 

UPOZORNĚNÍ:

Před každým použitím produkty pozorně zkontrolujte a odstraňte z nich veškeré obaly. Produkty používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a nenechávejte dítě o samotě! Vyhoďte je při prvních známkách opotřebení nebo poškození! Nikdy produkty neprodlužujte a nepřipevňujte ke šňůrkám, stuhám, tkanicím nebo volným částem oděvu, protože by se dítě mohlo uškrtit!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: