BAVIČ VOZU - SNÍLEK

Kód: 4299
Neohodnoceno
Značka: GAG design
499 Kč
Vyprodáno
Termín doručení ?
Položka byla vyprodána…

 Produkt vyrobený a certifikovaný v ČR.

Čistý a minimalistický design našich řetízků se stane stylovým doplňkem každého kočárku. Řetízek vašemu miminku zpříjemní chvíle strávené v kočárku, zaměstná jeho malé ručičky a procvičí jemnou motoriku a smyslové vnímání prostřednictvím korálků různých tvarů, struktury a velikostí. Barevný kontrast napomáhá rozvíjet zrak a koncentraci. Chrastící zvuk děti uklidňuje a zároveň podporuje rozvoj jejich sluchového vnímání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Produkt neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, kadmium ani další těžké kovy a rozpouštědla. 
  • V souladu s normou ČSN EN 71-1,2,3.   

 

Údržba:  

Před použitím očistěte vlhkým hadříkem namočeným v mýdlové vodě nebo v přípravku na mytí dětských lahví. Poté nechejte volně uschnou na vzduchu. Řetízek na kočárek neponořujte do vody, nevyvařujte ani nemrazte – hrozí rezavění kovové části. 

 

Upozornění:  

  • Než výrobek dáte dítěti, odstraňte veškeré obaly.  
  • Používat pouze pod dohledem dospělé osoby. 
  • Před každým použitím je třeba řetízek na kočárek zkontrolovat. Při první známce nedostatků nebo poškození jej prosím vyhoďte!  
  • Řetízek na kočárek by měl být uchycen pouze na kočárku. Nikdy jej neupevňujte na oblečení, pásek, šňůrky a jiné části oděvu dítěte. Vaše dítě by se mohlo uškrtit!  
  • Odstraňte tento výrobek z kolébky, dětské postýlky nebo kočárku, jakmile se dítě začne pokoušet zvedat na ruce a kolena v lezoucí poloze, aby si nepřivodilo zranění tím, že se do něj zamotá. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Silikonové produkty
Věková kategorie: 4m+
Materiál: z přírodního dřeva, nezávadného potravinářského silikonu, nylonové šňůrky a kovové úchytky
Údržba: Před použitím očistěte vlhkým hadříkem namočeným v mýdlové vodě nebo v přípravku na mytí dětských lahví. Poté nechejte volně uschnou na vzduchu. Řetízek na kočárek neponořujte do vody, nevyvařujte ani nemrazte – hrozí rezavění kovové části.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: