Vzdělávací podložka Cute Catty

Kód: 5787
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Babyono
1 050 Kč
Skladem (1 ks)

Podložka je výjimečně silná a dokonale izoluje od země. Díky měkkým polštářům je to ideální místo k odpočinku a zábavě. Kontrastní barvy podporují vývoj vašeho dítěte od prvních týdnů života a zajímavé přívěsky a prvky ukryté v prostoru podložky zajistí vašemu dítěti příjemnou zábavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpora vývoje dítěte: miminko může ležet na podložce a pozorovat svět kolem sebe. Díky smyslovým prvkům, jako je pištění, provázky nebo štítky ukryté v prostoru podložky, pro něj bude ležení na břiše zajímavou hrou.


Atraktivní visačky: Výuková podložka má 5 různých visaček, které podporují vývoj vašeho dítěte. Najdete v něm pískání, 2 kousátka, chrastítko a zrcátko. Na oblouky lze připevnit hračky v libovolném uspořádání. Pomohou vašemu dítěti procvičit ruce – uchopování a přemisťování předmětů.


Různé tvary a textury: při hře na vzdělávací podložce si vaše dítě vyvine hmat. Batole najde zajímavé prvky s různými texturami a tvary. Mezi nimi hladké tlapky, drsné drápy, měkké uši a ocas.


Místo pro hraní a odpočinek: podložka je měkká a nadýchaná. Svým tvarem připomíná velkou kočku, ke které se dítě může mazlit a odpočívat, když je unavené. Je tlustá, díky čemuž skvěle izoluje od země.


Rozvoj fantazie: vzdělávací podložku CUTE CATTY jsme obohatili o pohyblivé tlapky, pod které jsme ukryli vyšívanou rybičku. Díky tomu bude čas strávený na podložce ještě zajímavější. Tím, že si s dítětem budete hrát na vykoukávání, trénujete jeho představivost, paměť a kognitivní schopnosti.


Pohyblivé oblouky: Oblouky jsou pohyblivé a můžete je vzájemně spojovat v libovolné poloze. Díky tomu bude naše naučná podložka vhodná i pro starší, již sedící děti. Hračky můžete zavěsit v různých vzdálenostech od hrajícího si dítěte a tím je povzbudit ke hře.


Roste s dítětem: podložka bude dítě doprovázet v prvních fázích vývoje. Nejprve poslouží k ležení na zádech, poté k ležení na bříšku. Když dítě vyroste a začne sedět a lézt, podložka bude fungovat jako kobereček a stane se útulným místem na hraní.


Pohodlné a rychlé zapínání: oblouky lze připevnit k podložce pomocí pohodlného zapínání na přezku umístěnou na spodní straně podložky.


Sada obsahuje: karimatku, pohyblivé oblouky, 5 věšáků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podložky a deky
Materiál: 100% polyester, neobsahuje BPA, PVC a ftaláty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: