Ovečka - projektor s melodiemi a bílým šumem

Kód: 1616
Neohodnoceno
Značka: Babyono
999 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Tato roztomilá ovečka bude nejlepší kamarádkou vašeho dítěte od prvních dnů života. Je velmi příjemná na dotek a díky svým jemným barvám je vhodná do všech typů interiérů. Díky vestavěnému projektoru nabízí hračka magickou auru plnou různobarevných hvězd, která pomáhá vašemu dítěti usnout. Výběr mnoha příjemných melodií uklidní vaše dítě ke spánku. Kromě toho vydává uklidňující bílý šum a tiché zvuky přírody. Hračka podpoří vývoj vašeho dítěte na několika úrovních. Pozitivně ovlivňuje zrak, sluch a hmat. Díky ovečce může vaše dítě slyšet zvuky zpívajících ptáků, tlukot srdce, déšť a mořské vlny. Projektor na hračky lze také použít jako noční lampičku, která vydává jemnou záři. Pěkný vzhled ovečky v kombinaci s jemnými zvuky a jasnými barvami pomůže vašemu dítěti vstoupit do země snů a uspokojí potřebu bezpečí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis projektoru Ovečka:

Hračka se snadno udržuje v čistotě. Po vyjmutí vnitřního mechanismu může být ovečka vyprána. Materiály hračky jsou pro kojence bezpečné.

FUNKCE: Rozvíjí představivost dítěte a stimuluje mozek Poskytuje pocit bezpečí Může být použit jako plyšová hračka, noční lampička nebo hrací skříňka. Vydává bílý šum a přirozené zvuky.

TECHNICKÁ DATA: Materiály: 100% polyester Rozměry: 16 x 24 x 20 cm Velikost balení: 21 x 25 x 15 cm Hmotnost balení: 40 g Vyžaduje tři baterie AAA (součástí balení)

Babyono - PL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: