Vzdělávací podložka Skiddoü Smil

Kód: 2808
Neohodnoceno
Značka: Skiddou
1 599 Kč
Skladem (1 ks)

Smil je kontrastní vzdělávací podložka pro miminka, určená k zajištění správného vývoje miminek od prvního týdne života. Používá bezpečné materiály, četné hračky, které formují mnoho základních způsobů chování, a především kontrastní barvy, které vzbuzují u každého kojence velký zájem. Právě ona bude mít obrovský vliv na vývoj zraku vašeho dítěte!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kromě kontrastních vzorů je podložka vybavena interaktivními hračkami, polštářkem na bříško, zrcátkem, míčky. Při navrhování podložky Smil bylo dbáno na četné funkce, aby se každé batole mohlo rozvíjet svým vlastním tempem.

Perfektní sada pro miminka - podložka obsahuje další prvky spojující zábavu se vzděláváním - 2 oblouky, 4 interaktivní hračky, knížku, zrcátko, 20 míčků a polštářek na ležení na bříšku.

Bezpečná hra na podlaze - vzdělávací podložka Smil je vyrobena z materiálů, které dokonale izolují od země, díky čemuž bude dítě vždy v teple a hra bude bezpečná.

Ideální jako dárek - produkty skiddoü jsou baleny tak, že je můžete okamžitě darovat někomu, koho máte rádi - bez příležitosti nebo na oslavu miminka nebo k narození dítěte.

 

 

Detaily produktu:

Věková kategorie: 0m +

Složení: 100% polyesterová tkanina

Rozměr: 115 x 111 cm, výška 58 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: