Vzdělávací podložka Lykke od Skiddoü

Kód: 2805
Neohodnoceno
Značka: Skiddou
1 499 Kč
Nemáme, ale doplníme
Položka byla vyprodána…

Vzdělávací podložka pro děti Lykke je řešení 3v1 - naučná podložka s oblouky, suchým bazénkem a podložkou bez příslušenství. Díky tomu může fungovat jako podložka zaručující bezpečnost a skvělou zábavu. Děti se s ní mohou vyvíjet od prvních týdnů svého života. Pastelové, přátelské barvy, funkční hračky, polštářek pod bříško, závěsné oblouky, barevné míčky a skandinávský design podněcují smysly a představivost, zaujmou a uklidní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ppodložka obsahuje další prvky spojující zábavu se vzděláváním - 2 oblouky, 3 interaktivní hračky, knížku, zrcátko, 20 míčků, polštářek na bříško.

Roste s dítětem - držák, který je součástí sady, umožňuje nastavení, což znamená, že podložka roste s batoletem a jeho potřebami. Hračky budou vždy v dosahu dítěte!

Čas na bříško – miminko by mělo na bříšku strávit alespoň 30 minut denně. Zaujetí takové polohy usnadní břišní polštářek, který je k dispozici v sadě.

Bezpečná hra na podlaze - vzdělávací podložka je vyrobena z materiálů, které dokonale izolují od země, díky čemuž bude dítě vždy v teple a hra bude bezpečná.

Ideální jako dárek - produkty Skiddoü jsou baleny tak, že je můžete okamžitě darovat někomu, koho máte rádi -  na oslavu miminka nebo k narození dítěte.

 

 

Detaily produktu:

Věková kategorie: 0m +

Složení: 100% polyesterová tkanina

Rozměr: 115 x 111 cm, výška 58 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: