Yookidoo Hrací deka Země robotů

Kód: 860
Neohodnoceno
2 589 Kč –8 %
ImgW
2 589 Kč –8 % 2 389 Kč
Skladem (2 ks)

Interaktivní hrací deka se spousty aktivit pro zábavné objevování a správný rozvoj smyslů těch nejmenších.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrací deka a její jednotlivé prvky jsou navrženy tak, aby bylo možné hraní v poloze na břiše, na zádech a v sedě. Tímto způsobem je podporován vývoj dětí v různých fázích růstu.

Tato hrací deka má odnímatelný polštář, který umožňuje dítěti pohodlné sledování pohybujícího autíčka v poloze na bříšku.

Revoluční systém této deky je v motorizovaném autíčku, které může být připojeno k hrazdě ve výšce nebo na samotné dece. Autíčko jezdí po své dráze sem a tam zatímco hraje hudba. K dispozici jsou dvě melodie: temperamentní a relaxační. Je-li třeba, může být hudba zcela vypnuta.

Na autíčko je možné připevňovat jednotlivé postavičky jako cestující. Při jízdě ve výšce na hrazdě slouží autíčko jako základna pro zavěšení jednotlivých hraček.

Pro rozsáhlé hraní poskytuje deka spousty postaviček a doplňků. Všechny doplňky vyzývají k tvůrčímu experimentování a vyvolávají přirozenou zvědavost dětí. Hravé koncentrace, motorika a koordinace oko-ruka jsou touto dekou výborně podporovány.

Hrací deka se vyznačuje velmi stabilní hrazdou na kterou je možné pomocí prstenců zavěsit jednotlivé hračky, které povzbuzují dítě k jejich uchopení. Originální barvy a různé povrchové materiály napomáhají malému dítěti rozvíjet zrak a hmat.

 

Obsah balení:
Hrací deka s hrazdou (105cm x 85cm) - motorizované autíčko - kolejová dráha - 2 postavy robotů - velké polstrované zrcadlo -
oboustranný polštář (pes) - 5 závěsných kroužků

Doplňkové parametry

Kategorie: Látkové kontrastní produkty
Materiál:: polyester, plast
Rozměr deky:: 105cm x 85cm
Věková kategorie:: 0m+
Údržba:: po odstranění všech součástí je možné deku vyprat
Výhody:: snadné složení, skladování, možno deku přenášet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: