Neohodnoceno

Vzdělávací podložka Kinderkraft 4SMART

V prvních měsících života děti vnímají pouze kontrastní, jasné barvy. Kontrastní podložka 4SMART byla vytvořena pro děti, které takový pohled zaujme a pobízí k  jejich zkoumání. Podložka je rozdělena do 4 zón, které rozvíjejí zrak, sluch, hmat a koncentraci dítěte od prvních dnů života. 4SMART povzbudí vaše batole, aby se dotýkalo, natahovalo, pohybovalo a hrálo. Podložka je měkká a bezpečná a přiložené hračky a kontrastní karty si můžete vzít s sebou na procházku.

Skladem (1 ks)
Kód: 2532
Značka: KinderKraft
1 789 Kč
Stimuluje vývoj smyslů dítěte - v prvních měsících si batolata všímají především kontrastních barev. Proto je 4SMART vyveden v černé, bílé, žluté a červené barvě, které správně stimulují zrak dítěte a umožňují mu soustředit se na barevné prvky. Barevné stuhy a pečlivě vybrané barvy umožňují batolatům procvičovat zrak.
 
Rozvoj hmatu a koordinace - senzorická podložka 4SMART je vybavena poutavými prvky různých textur. Hladké, šustivé doplňky a měkké vložky a šňůrky stimulují dotek a povzbuzují batole v učení se novým tvarům a texturám. Pomáhají také procvičovat uchopení a natahování rukou.
 
Rozvoj sluchu - 4SMART má také zónu, která vašemu dítěti umožní seznámit se s různými zvuky. Jsou za to mimo jiné zodpovědné kontrastní hračky, které při dotyku šustí, cinkají a chrastí. Dítě se také naučí vztah příčin a následků mezi dotykem hračky a vydáváním zvuku.
 
Cvičení soustředění - na podložku jsou připevněny kontrastní karty. Karty lze vkládat pomocí speciální fólie umístěné na boku podložky. Představují různé tvary a jsou udržovány v kontrastním stylu. Dítě je bude zvědavě pozorovat, procvičovat si soustředění. Stranu podložky lze zvednout, aby vaše dítě povzbudilo ke zvednutí hlavy a procvičení krčních svalů. 
 
Sada obsahuje senzorický míč, který bude batole bavit. Je velký, vícebarevný a má poutavá tlačítka a poutavé vzory.
 
Detaily produktu:
Věková kategorie: 0m +
Materiál: Polyester používaný na podložce a v hračkách je příjemný na dotek. Kontrastní karty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silného papíru. Prvky, jako jsou háčky v hračkách a na obloucích, jsou vyrobeny ze silného plastu, který je pro děti bezpečný
 
Rozměry:
Výška od země: 46,5 cm
Rozměry podložky s rozloženými stranami jsou 126 x 112 cm
Rozměry podložky se složenými stranami jsou 75 x 75 cm
Čistá hmotnost: 1,39 kg
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: