Moonie - šumivý medvídek s noční lampičkou - krémový

Kód: 4239
Neohodnoceno
Značka: Moonie
1 599 Kč
Skladem (1 ks)

Medvídek MOONIE je profesionální pomocník při uspávání těch nejmenších. Díky bezpečnému přirozenému růžovému šumu umožňuje dětem rychleji se uklidnit a usnout. A to není vše! MOONIE je také noční lampička, která může svítit 7 různými barvami, má senzor pláče a nabíjí se přes USB. Krásně zabalené, ideální jako dárek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růžový šum medvěda MOONIE:

zmírňuje příznaky koliky
podporuje tvorbu správného cirkadiánního rytmu
usnadňuje usínání, zajišťuje delší spánek
pomáhá dětem se uklidnit


Medvídek vydává 5 uklidňujících zvuků převzatých z přírody:

hučení plodové vody
vítr
hloubka oceánu
moře
déšť


Medvídek funguje také jako noční lampa!

Lampa může svítit v 7 různých odstínech. Jemné světlo umožňuje nakrmit a přebalit miminko. Když dítě začne plakat, lampa se rozsvítí, osvětlí a uklidní dítě. LED lampa se nezahřívá, je zcela bezpečná. Lampa hučícího medvídka MOONIE je skvělá i pro větší děti, které mají často noční děsy a bojí se tmy. Samotnou lampu pak můžete bez zvuku rozsvítit a nechat svítit celou noc. Barevné, zářící bříško poskytuje velkou zábavu pro větší děti. MOONIE je extrémně měkká, ideální na mazlení a bude kamarádkou na roky.

Bzučící medvídek MOONIE má inteligentní senzor pláče. Jakmile se miminko probudí a začne plakat, hučícího medvídek aktivuje hluk a ztlumí miminko. Bzučící medvídek se vždy po 30 minutách ztlumí a automaticky přejde do 3hodinového pohotovostního režimu. Dětský pláč spustí na dalších 30 minut poslední zvolený zvuk, poté se cyklus opakuje.

Inteligentní senzor pláče si pamatuje poslední nastavení hluku a světla. Hučícího medvídka tedy můžete naprogramovat tak, aby po restartu znovu vytvořil oblíbené nastavení lampy a zvuku nebo zvuk samotný.

Smart Cry Sensor lze také spustit bez zapnutí šumu. Bzučící medvídek MOONIE umístěný vedle miminka s aktivovaným inteligentním senzorem pláče zajistí, že během následujících 3 hodin spánku miminka bude senzor pláče bdělý a reagovat na pláč dítěte.

POHODLNÉ A EKOLOGICKÉ NABÍJENÍ PŘES USB

S hučícím medvídkem nemusíte kvůli výměně baterií vstávat ve 3 hodiny ráno. Modul se nahrává přes USB. Pohodlné, ekonomické, ekologické.

MOONIE je jediná šumící hračka, která nevyžaduje nákup baterie a má již nabitý modul. Můžete jej použít hned po vybalení z krabice. Při navrhování  medvídka MOONIE bylo důležité, aby byla hračka ekologická a nenutila vás kupovat stále nové baterie.

Modul medvídka MOONIE potřebuje k plnému nabití 3 hodiny. Plně nabitá baterie vydrží cca 8 hodin nepřetržitého provozu se zapnutým světlem a zvukem. K medvídkovi MOONIE je připojen USB kabel.

CERTIFIKÁTY A ZABEZPEČENÍ

Medvídek MOONIE je vyroben z nejkvalitnějších, certifikovaných a bezpečných materiálů pro děti. Hračka byla testována švýcarskou laboratoří SGS a vyhovuje směrnici 2009/48 / ES o bezpečnosti hraček. Lze jej používat od prvního dne života dítěte. Všechny materiály, ze kterých je medvídek MOONIE vyroben, mají certifikát OEKO-TEX a jsou také jemné a příjemné na dotek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Rozměry balení: 30 x 20 x 11 cm
Nabíjení: přes USB kabel
Věková kategorie: 0m +
Složení: plyš - 100% organická bavlna
Údržba: ruční praní na 30 stupňů nebo šetrně v pračce po sejmutí hracího mechanismu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: