Centrum aktivit 5v1 z kolekce Decor

Kód: 6484
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Tiny Love
3 550 Kč
Skladem (2 ks)

Roste s vaším dítětem!
Díky 5 režimům použití se centrum aktivit mění, roste s vaším dítětem, doprovází ho v klíčových fázích vývoje, od ležení na bříšku po samostatnou hru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračky na desce stolu jsou odnímatelné a lze je přemístit nebo použít samostatně.
Sedačka je otočná a dítě se v ní může otáčet a objevovat hračky.
Pod nohama dítěte balancuje prkno.
Když dítě odroste z chodítka, balanční deska se namontuje do otvoru sedadla, čímž se hrací centrum promění v obyčejný stůl.
Stabilizační podpěry pod balanční deskou jsou vyjmuty a složeny, čímž vznikne stolička pro sezení u stolu.
Navrženo s ohledem na růst

Poskytuje zábavu pro vaše dítě
Sedačka otočná o 360 stupňů umožňuje dětem bezpečně prozkoumávat svět ze všech úhlů, zatímco vyměnitelné hračky jej udrží v záběru a zájmu.

Od miminka po batole
Vyrovnávací podnožka stimuluje nejmenší a pomáhá posilovat jejich nohy a chodidla pohybem. Jakmile vaše dítě začne objevovat svět na vlastních nohách, podnožka se promění ve cvičební stůl a židli pro více zábavy.

Hudební přenosné elektronické piano se světly a zvuky
Poutavá hračka na bříško pro batolata, která podporuje motorické dovednosti a kognitivní vývoj a obsahuje hudbu a zvuky speciálně přizpůsobené pro podporu vývoje dětí.

Barevný, optimistický design
Veselý design kolekce Decor s atraktivními kontrastními barvami je velmi dobrým nápadem pro malé děti. Vydejte se za dobrodružstvím a nechte své dítě objevovat a objevovat zázraky louky.

5 režimů použití:

Čas na bříšku - elektronické piano zapojuje děti do činností s časem na bříšku, takže čas prostě letí, zatímco svaly paží a krku posilují.
Vyrovnávací podnožka – Jakmile se vaše dítě začne samo posazovat (kolem šesti měsíců), můžete ho nechat sedět v centru aktivit a použít přiloženou balanční podnožku k posílení nohou a prozkoumání různých vjemů a textur nohou.
Centrum aktivit – zkoumání zevnitř – s vývojovými hračkami pomáhá centrum aktivit dětem rozvíjet základní dovednosti v útulném a bezpečném prostředí.
Activity Center – Outdoor Exploration – Zatímco vaše dítě dělá další kroky na své vzrušující cestě za mobilitou, je čas hrát si se známými outdoorovými hračkami a objevovat nové věci.
Stůl a židlička pro děti - centrum aktivit v podobě stolku a židličky - můžete svému batoleti vytvořit úžasný hrací koutek, koutek, který mu umožní objevit další úroveň motorických dovedností.


0+ měsíců:
Již od prvních dnů můžete pomocí elektronického přenosného klavíru povzbudit vašeho drobečka, aby zůstal na bříšku o něco déle. Položte miminko na bříško a vyberte si ze 3 hudebních režimů (noty, zábavné zvuky a písničky), abyste své miminko zabavili a pomohli mu setrvat v pozici stále delší a delší intervaly a budovat svaly nezbytné pro úspěch dalšího rozvoje.

6+ měsíců:
Jakmile bude vaše dítě samostatně sedět, umístěte ho do otočné sedačky a nechte ho, aby si užívalo různých hraček a činností, jako je točení korálků, hraní na zvonek nebo bouchání na buben. Tato rozmanitá smyslová zpětná vazba nabízí vašemu malému zrakovou, sluchovou a hmatovou stimulaci.

6-24+ měsíců:
Jak vaše dítě roste, přenosné piano je i nadále zdrojem zábavy a učení. Reaktivní světla a zvuky učí miminka pojmy příčiny a následku, zatímco sofistikovanější režimy rozvíjejí kognitivní schopnosti vašeho miminka, a jak porostou, hračka poslouží jako zábavný hudební nástroj k vyzkoušení jejich první melodie.

12-36+ měsíců:
Podpořte své děťátko na jeho kreativní cestě vytvořením zábavného prostředí pro hru, představivost a dokonce i trochu umění. Vytvořením zábavného uměleckého koutku pro děti je necháte hrát si a vyměňovat si hračky v režimu stolku s aktivitami, nebo jej můžete přeměnit na stůl a židli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Activity Board
Věková kategorie: 0m+
Rozměry balení: 68cm x šířka: 16cm x výška: 65cm
Rozměry v cm: š 69 x v 71 x d/h 68
Hmotnost produktu po vybalení: 6,97 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: